COUNCIL MEMBERS FOR THE TERM OF 2017 - 2018


President Mr Dinesh Dhillon
Vice President Mr Tay Yu-Jin
Honorary Secretary Mr Naresh Mahtani
Honorary Treasurer Mr Mohan R Pillay 
Immediate Past President Mr Chan Leng Sun S.C.
Council Member

Mr Chia Chor Leong
(co-opted wef 5 Oct 2017)
Mr Chia Ho Choon
Mr Francis Goh Siong Pheck
Ms Adrienne Louise Beatrice Kouwenhoven
(co-opted wef 5 Oct 2017)
Mr Andrew Pullen
Ms Tan Weiyi
Mr Yeo Boon Tat

Events Calendar

March 2018
S M T W T F S
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
April 2018
S M T W T F S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
May 2018
S M T W T F S
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Site designed and maintained by Intellitrain Pte Ltd.  Copyright © Singapore Institute of Arbitrators.  All rights reserved.

Website Terms of Use     Privacy Policy

Go to top